KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14246088
nr 1424 6088
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, HT, Paris. Olja på pannå, 23x31, yttermått inklusive ram: 31x39 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:15:13
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr